You are here
Polecane 

Mulberry – nieśmiertelna listonoszka

Kobiety cenią sobie elegancje, zmysłowość oraz błyskotki, a to wszystko powinno być odzwierciedlone w noszonych przez nich dodatkach. Jednak istnieje grono pań, które stronią od takich ekstrawagancji i raczej wolą nie wyróżniać się specjalnie za sprawą noszonej torebki. Jednak powinna ona mieć to coś, co sprawia, że jest niepowtarzalna.

Takie fasony bez trudu możemy znaleźć w ofercie Mullberry. Męskie wersje listonoszowej torby, zostały wkomponowane w kobiecą elegancje. Proste fasony, duże prostokąty z charakterystycznymi dwoma pionowymi zapięciami zawsze z długim i mocnym paskiem. Jednak Mullbery to nie tylko klasyka, ale także wprowadzanie elementów, które jeszcze bardziej dodają uroku i kobiecego wdzięku w tych dużych torbach.

Bowiem znajdziemy tutaj smaczną nazwę Cookie, która trochę nawiązuje fasonem do Hermesa, z charakterystyczną krótką rączką oraz ogólną formą, jednak została wzbogacona o tak zwane ząbkowanie, które przypomina brzeg herbatnika, stad jej nazwa. Dzięki temu uzyskano połączenie klasyki z innowacyjnym elementem, który idealnie pasuje do wyjątkowych kobiet.

Podobne artykuły