You are here
Moda 

Prada – sezonowa moda

Na łamach wielu branżowych pism o modzie w każdym sezonie znajdziemy wzmiankę, co najmniej o jednej torebce od światowego projektanta. Wśród nich nigdy nie brakuje znanej marki Prada, która rok rocznie wypuszcza na rynek zawsze trafione modele, które znikają ze sklepu jak ciepłe bułki.

Niestety nie można powiedzieć, że jest to zachcianka, na którą może pozwolić sobie każdy, gdyż jedna z nowych wersji kosztuje około dziewięciu tysięcy złotych. Niemniej jednak wszystkie wykonane są ze skóry saffiano, charakteryzującej się wysoką jakością, która może posłużyć nam przez wiele sezonów. Duże przestronne i idealnie przedzielone wewnętrzne kieszenie, pozwalają na organizacje wszelkich niezbędnych rzeczy dla użytkowniczki.

Modele o trapezowym kroju to najbardziej popularne wersje, które występują w bogatej, a przy tym w bardzo ciekawej kolorystyce, żywe i nasycone barwy jeszcze bardziej przykuwają uwagę fashionistek. Tym samym Prada zdobywa coraz szersze uznanie, a wiele pań z utęsknieniem czeka na wypuszczenie nowego produktu na nadchodzący sezon, niezależnie od tego, jak wysoka będzie jej cena.

Podobne artykuły